• Węże przemysłowe Norres

    Ponieważ większość ludzi lepiej przyswaja dane patrząc na obrazki a nie czytając napis, przedstawię wszystkie obrazkowe dane dotyczące zastosowania węży technicznych Norres

  • Znaczniki do stali

    Znaczniki to narzędzia do znakowania skrzynek, narzędzi, konstrukcji wykonanych z stali,tworzywa.

  • Przystawka do wiercenia rur

    Przystawka (imadło) do precyzyjnego wiercenia otworów w rurach umożliwia wycięcie całego otworu lub jego części w rurach o średnicy

Precyzyjne narzędzia Dremel z napędem akumulatorowym i sieciowym, osprzęt do miniszlifierek do cięcia szlifowania i grawerowania.
Mamy nity do klepania mosiężne i miedziane
Przecinarki do płytek i glazury, krajowa produkcja - Walmer
Liny stalowe w oplocie lub bez. Liny elastyczne do wciągarek i sztywne do naciągów.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ten asortyment Dremela służy do wykańczania i czy też satynowania powierzchni. Jest to końcowy cykl obróbki powierzchni, nazwany w technice wykańczającym. Zależnie od potrzeb, mają klienci do wyboru: końcówki polerskie elastyczne, filce polerskie i różnego rodzaju szczotki do czyszczenia - https://domtechniczny24.pl/tarcze-i-ko%C5%84c%C3%B3wki-polerskie-dremel.html

 


Pierwsza grupa to gumowe elastyczne końcówki polerskie na trzpieniu. Kapitalne do polerowania wstępnego. Niebieskie końcówki są przeznaczone do obróbki końcowej brązu, stali gatunkowej, w tym nierdzewki, złota i srebra. Opcjonalnie porcelany, szkła i wyrobów z kryształu oraz większości kamieni stosowanych w jubilerstwie lub domowej produkcji biżuterii. Usuwają doskonale wszelkie zadziory, grady i wygładzają rysy. Dlatego że są elastyczne nie pękają i nie kruszą się. Należy tylko zachowywać w pamięci uwagę, żeby na niskich czy wysokich obrotach nie czyścić nagminnie ostrych krawędzi, bo guma może sie szybko zużyć.
Następna ciekawa grupa to filc polerski. Tradycyjny naturalny filc wykonany z wełny owczej o średniej gęstości. Doskonały do polerowania prawie wszystkich rodzajów metali w tym złota i wszystkich materiałów ceramicznych. Nadaje się również do wygładzania twardych typów drzewa i tworzyw sztucznych, ale bez pasty polerskiej. Końcówki filcowe plus pasta polerska i możemy z brzydkiej nawierzchni sprawić piękne lustro.


Następna grupa to szczotki polerskie. Nie są one stricte osprzętem do polerowania, raczej do przygotowania nawierzchni pod polerowanie. Lub jak w przypadku szczotek szczecinowych można nimi polerować stosując pastę polerską. Szczotki potrafią jednak wyrównać powierzchnię, ale nie jest to obróbka ścierna, raczej docieranie, gradowanie ostrych krawędzi, usuwanie rdzy i pozostałości farby lub innych zanieczyszczeń. Do srebra i złota nadają się szczotki mosiężne. Nie drapią one nawierzchni, bo są bardziej miękkie. Odrębna grupa to szczotki z kwasówki. Ponieważ w swoim składzie nie zawierają siarki to nie powodują wtórnej korozji. Jest jeszcze inne zastosowanie szczotek, o którym nader mało się pisze. Jest to fakturowanie drzewna, lub jak kto woli postarzanie. Pracę wykonuje się wzdłuż słojów drewna. Skutek jest nadzwyczaj intrygujący warto spróbować.

Copyright © 2024. Warsztat Technika  Rights Reserved.