20 | 05 | 2019
Odwiedziło mnie
Articles View Hits
172095
Main Menu

Nowości w sklepie listopad 2014

Cześć
Nowości w sklepie Dom Techniczny Wieluń
    Na początek pompy do instalacji słonecznych OMIS instalowane w pierwotny obieg systemu cieplnego. Pompy mogą wykonywać pracę na roztworach wody i glikolu (w stosunku jeden do jednego), glikol stosowany jest jako element przeciwdziałający zamarzaniu. Oczywiście pompy OMIS 25-60/180 mogą bez problemu wykonywać pracę w wodnych systemach centralnego ogrzewania jako zwykłe pompy do CO. Wszystkie 6 typów pomp jest oznakowana tak, aby kupujący mógł swobodnie dostać informacje o istotnych parametrach pompy. Dla przykładu najczęściej sprzedawana pompa do instalacji w domkach jednorodzinnych OMIS 25-60/180ma oznaczenia: pierwsza cyfra to rodzaj przyłącza 1 cal, druga 60 to maksymalna wysokość {wznoszenia|tłoczenia 6m, trzecia długość pompy 180mm.
    Następny produkt to taśmy izolacyjne japońskiej firmy Denka. Firma powstała w 1915 roku i jest liderem przetwórstwa tworzyw sztucznych z zastosowaniem najnowszych technologii. Oddział Przetwarzania Tworzyw Sztucznych Denka wytwarza ponad 4000 różnych produktów na różne rynki, jedną z nich jest taśma izolacyjna VINI TAPE. Taśmy te przeszły pomiary japońskich wzorców przemysłowych JIS C-2336 i ISO 9001. Produkty Denka są w szerokim zakresie stosowane na całym świecie w elektrowniach, liniach elektroenergetycznych, jako zakończenia kabli o dużej mocy, przedsiębiorstwach, do owijania przewodów elektrycznych w samochodach jak i urządzeniach AGD i RTV. Najbardziej popularny towar to taśma izolacyjna Vini Tape 101 przeznaczona do zastosowań elektrycznych, jako izolacja połączeń i zakończeń prądowych. Inny interesujący towar to taśma izolacyjna do wiązek samochodowych odporna na wysokie i niskie temperatury. Doskonała jako izolacja przewodów w samochodach i innego rodzaju maszynach i urządzeniach narażonych na zmienne temperatury.

 


    I ostatni produkt to cyrkiel do plazmy wraz z prowadnikiem na rolkach do uchwytów plazmy A-101 i A-141 (TF-141) i przecinarek CUTTER 110, CUT 121 i CUT 160TE. Wszystko zapakowane w schludnej walizeczce. W skład zestawu wchodzą trzy punktaki w tym jeden magnesowy, drugi z stożkowy i trzeci z rolką obrotową. Ten ostatni może być używany, jako kopiał. Oprócz tego mamy do dyspozycji blokowaną prowadnicę obrotową z dwoma stalowymi rolkami, dwa ramiona 400 mm i 250 mm. Średnica wewnętrzna pierścienia do mocowania uchwytu plazmy wynosi 32,5mm. Pierścionek jest obrotowy z opcją zablokowania.
To tyle pozdrawiam.