• Węże przemysłowe Norres

    Ponieważ większość ludzi lepiej przyswaja dane patrząc na obrazki a nie czytając napis, przedstawię wszystkie obrazkowe dane dotyczące zastosowania węży technicznych Norres

  • Znaczniki do stali

    Znaczniki to narzędzia do znakowania skrzynek, narzędzi, konstrukcji wykonanych z stali,tworzywa.

  • Przystawka do wiercenia rur

    Przystawka (imadło) do precyzyjnego wiercenia otworów w rurach umożliwia wycięcie całego otworu lub jego części w rurach o średnicy

Tarcze ŻBIK KONESER z nacięciami wentylującymi do cięcia gresu, twardej ceramiki, polskiej firmy INCORPORE.

https://domtechniczny24.pl/tarcze-diamentowe-do-ci%C4%99cia-twardej-ceramiki.html

Zastosowany diament o drobnym ziarnie nie powoduje strzępienia brzegów płytki.
Stale pamiętać przy montażu tarczy na maszynę o centrycznym zamocowaniu, tak, aby tarcza nie miała bicia.


Nie zmieniać często tarczy, jak się ułoży na maszynce to ciąć bez zmiany. Zawsze nowiutka tarcza musi się dotrzeć, ale żbiki mają wielce miałki diament, więc na początku nie strzępią, dają bardzo gładkie cięcie bez odprysków.
Używać chłodzenie wodą i nie pchać na siłę to nie rajdy. Tarcza jak ją szybko się pcha to się nagrzewa i wypręża wtedy pojawiają się okruchy, a w ekstremalnych sytuacjach może pęknąć płytka lub tarcza się zdeformuje na stałe i klops. Tarcze robi polska firma, więc motywuję do wspierania rodaków, bo miłość do ojczyzny to nie kibicowanie trampkarzom na stadionie tylko konkretne działania. Wspierajmy swoich.

Bardzo ważna uwaga eksploatacyjna !!!! :

Tarcze diamentowe podczas cięcia gresu mogą się stępić, wszystko zależy od stopnia twardości gresu, należy wówczas przerwać cięcie i przeciąć materiał ścierliwy: może być piaskowiec. Spowoduje to odsłonięcie diamentów i będie można ciąć gres. Jeżeli tarcza sypie iskrami to znaczy że jest tępa, nie ciąć bo odkształcimy tarczę i będzie do wyrzucenia.

Pozdrawiam

Copyright © 2023. Warsztat Technika  Rights Reserved.