• Węże przemysłowe Norres

    Ponieważ większość ludzi lepiej przyswaja dane patrząc na obrazki a nie czytając napis, przedstawię wszystkie obrazkowe dane dotyczące zastosowania węży technicznych Norres

  • Znaczniki do stali

    Znaczniki to narzędzia do znakowania skrzynek, narzędzi, konstrukcji wykonanych z stali,tworzywa.

  • Przystawka do wiercenia rur

    Przystawka (imadło) do precyzyjnego wiercenia otworów w rurach umożliwia wycięcie całego otworu lub jego części w rurach o średnicy

Szlifierka kątowa GWS 7-125 720W Bosch - https://domtechniczny24.pl/bosch-szlifierka-k%C4%85towa-gws-7125.html

Jeżeli chodzi o cenę w naszym sklepie to nie mamy niskich bo taką dziwną politykę prowadzi Bosch, a zresztą sklep nie jest po to aby tracić ale zarabiać. To co możemy dodać to doradztwo techniczne.

Na pierwszy rzut oka szlifierka jak każda inna, dosyć lekka z nie za dużym silnikiem. Z kolei jak się uchwyci w rękę tą szlifierkę to od razu bez dwóch zdań co w niej jest nietypowego. Przede wszystkim jest nadzwyczaj wąska niewiasta by powiedziała że szczupła, bajecznie leży w ręku. Silnik nie jest za duży bo 720 wat nie powala, ale dla pewnych prac to będzie w sam raz. W inżynierii odchodzi się od naddatków i niecelowych buforów mocy, bo niewątpliwie prąd kosztuje. Jak wykonujemy bez liku drobnych prac, np. przecinanie prętów gwintowanych cienką tarczą 1 mm. to po co nam mocniejsza szlifierka, GWS 7-125 starczy, i tak używamy niedużą część mocy silnika. Do poważniejszych robót można wybrać model cięższy np. GWS 1400 i z silnikiem dwa razy mocniejszym.
Abstrahując od tego, że jest zgrabna ma nader bajecznie rozwiązane dojście do szczotek węglowych. Nie trzeba ściągać dolnej pokrywy, zresztą na zdjęciu to widać. Odkręcamy śrubkę i po kłopocie.

Copyright © 2020. Warsztat Technika  Rights Reserved.