• Węże przemysłowe Norres

    Ponieważ większość ludzi lepiej przyswaja dane patrząc na obrazki a nie czytając napis, przedstawię wszystkie obrazkowe dane dotyczące zastosowania węży technicznych Norres

  • Znaczniki do stali

    Znaczniki to narzędzia do znakowania skrzynek, narzędzi, konstrukcji wykonanych z stali,tworzywa.

  • Przystawka do wiercenia rur

    Przystawka (imadło) do precyzyjnego wiercenia otworów w rurach umożliwia wycięcie całego otworu lub jego części w rurach o średnicy

Dzień dobry
Tak sobie oglądałem te nowiuteńkie szlifierki Boscha i modyfikacyj w sumie nie jest sporo. To, co rzuca się w oczy to innowacyjne rozwiązanie guzika do klinowania tarczy, poprzednio wykonywali takie okrągłe z lekko odstającą jedną częścią. Aktualnie są prostokątne i ładnie się ukrywają. W sumie to zupełnie nie mieliśmy reklamacji na uszkodzenie takiego guzika. Ale przypuszczalnie Bosch miał i z tego względu odmienili.

https://domtechniczny24.pl/szlifierki-k%C4%85towe-%C5%9Brednica-125.html

Oryginalne szlifierki kątowe zamienią modele klasy od 800 watów do 1400 watów. Dowolny z dziewięciu modeli ma 100 W mocy więcej niż adekwatny poprzednik i jest wyposażony w szczotki węglowe gwarantujące o 25% dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych modeli. Wysokie tempo pracy i najdłuższa żywotność między sprzętów tej klasy zostały uznane w niezależnych badaniach przeprowadzonych przez prestiżową niemiecką jednostkę SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.
Na dodatek, większy guzik blokady wrzeciona i beznarzędziowa zniana osłony tarczy dają bardziej komfortową obsługę. Pionierskie rozwiązania techniczne wykorzystane w szlifierkach kątowych przekładają się na bezpośrednie korzyści dla nabywców: dłuższa żywotność szczotek węglowych obniża częstość i koszty operacji serwisowych, natomiast wieloraki zbiór zabezpieczeń przynosi użytkownikom pewność, że maszyna spełnia coraz wyższe wymagania w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Stosowanie oryginalnego wypróbowanego osprzętu Bosch pozwala osiągnąć najlepsze wyniki w czasie użytkowania elektronarzędzi w pracy: przecinania kątowników i profili metalowych, rur i prętów, blach i płyt stalowych, usuwania kanałów wlewowych z odlewów z stopów kolorowych, szlifowania spawów oraz nierówności z krawędzi i kształtek. Polerowania i satynowania nawierzchni wykonanych z stali nierdzewnej i kwasoodpornej ( do tego służy celowo opracowana szlifierka Bosch GWS INOX 125 ). Oczyszczania z rdzy i innych zabrudzeń. Na dodatek, szlifierkami kątowymi Bosch można także przecinać beton i inne materiały ceramiczne, ale stosować trzeba tarcze diamentowe, można również szlifować beton ( specjalne tarcze do szlifowania betonu). Jeżeli zastosujemy przystawkę na rzep plus papiery ścierne to będzie można usuwać starą farbę z powierzchni drewnianych.

 

Copyright © 2020. Warsztat Technika  Rights Reserved.