• Węże przemysłowe Norres

    Ponieważ większość ludzi lepiej przyswaja dane patrząc na obrazki a nie czytając napis, przedstawię wszystkie obrazkowe dane dotyczące zastosowania węży technicznych Norres

  • Znaczniki do stali

    Znaczniki to narzędzia do znakowania skrzynek, narzędzi, konstrukcji wykonanych z stali,tworzywa.

  • Przystawka do wiercenia rur

    Przystawka (imadło) do precyzyjnego wiercenia otworów w rurach umożliwia wycięcie całego otworu lub jego części w rurach o średnicy

Dzień dobry
W zeszłym roku mamy kolejną zmianę w niwelatorach laserowych Nivelsystemu. W ostatnim czasie zamienialiśmy modele NL 300 na NL 301 teraz został wycofany model NL301 a na jego miejsce wprowadzone zostały dwa nowe :
NL 200 bardzo okrojony i ekonomiczny model lasera obrotowego, idzie go kupić za 2000 złotych z zestawem ( Pod warunkiem się zadzwoni i poda skąd tą informację się ma - taka nasza ukryta promocja :))
I typ mocniejszy NL400. Ta seria wielozadaniowych niwelatorów obrotowych Nivel System NL400, NL400G jest już w sprzedaży w naszym salonie :). Nowe modele, tak jak pisałem wymieniają popularną serię laserów NL301/301G. Są to jeszcze lepsze i dokładniejsze przyrządy pomiarowe (no ale żeby nie było tak kolorowo droższe) – narzędzia wyposażone zostały dodatkowo w specjalną gumową {obudowę|osłonę, wiadomo jak upadnie to nic on nie da, ale poprawniej leży w dłoni i fajnie , wręcz kosmicznie wygląda:)
Ulepszona konstrukcja niwelatora pozwala na szybszą i dokładniejszą pracę, a najnowsza dioda laserowa zapewnia dobrą widoczność. Generalnie im większy i droższy model to dioda emituje mocniejszą i dokładniejszą wiązkę.
Sprzęt oferowany jest również w opcji z odbiornikiem cyfrowym (RD600 Digital) Po prawej stronie na zdjęciu niwelator laserowy NivelSystem.

Dalej ten sam model, tylko z przerobioną na panelu i dodanym cyfrowym wyświetlaczem. Oznaczenia to: NL410 (laser czerwony), NL410G (laser zielony). Jest to najlepsze rozwiązanie dla budowlańca bo widzi wszystko na wyświetlaczu i nie musi się domyślać co jest włączone. Nowe, wszechstronne niwelatory obrotowe dają wszechstronne zastosowania: praca może być prowadzona wewnątrz budynku jak i na zewnątrz oczywiście z czujnikiem (zasięg do 500 metrów jeżeli stoi w środku czyli promień 250 metrów). Płaszczyzna laserowa może być odchylana (cyfrowo) w jednym lub w dwóch kierunkach, czyli możemy wykonywać spadki w osi y i x. Sprzęt gwarantuje wysokie dokładności realizowanych prac, nawet na dużych odległościach i w trudnych warunkach terenowych. No i ma możliwość zdalnej obsługi za pomocą dostarczonego pilota, czyli teoretyczne można pracować samemu. Ale nie radzę bo dogonić złodzieja, który ma przewagę jest trudno:) Toteż wskazane jest biegać, ja w ostatnim czasie zrobiłem 10 km w 52 minuty, wiem że to nie powala ale przynajmniej się staram a Ty!!

I nowa seria rotacyjnych niwelatorów laserowych z cyfrowym wyznaczaniem różnicy wysokości NL600 DIGITAL marki Nivel System, jest już u nas w sprzedaży! Zastępują one modele NL500.
Serię tworzą standardowo dwa lasery NL600 DIGITAL (z wiązką czerwoną) i NL600G DIGITAL (z wiązką zieloną).

Nrzędzia laserowe skonstruowane zostały na bazie sprawdzonej i efektywnej technologii oferowanej w starszej serii NL500, daje wyższe dokładności pomiarów (±0,8 mm/10 m), może być stosowany na dłuższych odcinkach robót (zasięg 700 m naturalnie z czujnikiem), a prędkość pracy, w tym poziomowania się i reagowanie na drgania terenu - pozwala na wykorzystanie go do prac drogowych w tym przy kierowaniu maszyn po zamontowaniu czujników LS-10 lub LS110.

Niwelator określa płaszczyznę poziomą, pochyloną, pionową (po obróceniu go o 90°), a także, dzięki pionownikowi ( punkt laserowy), określa pion lub kąty proste. Sprzęt oferowany jest z czujnikiem i można niwelować okrąg o średnicy do 700 metrów. Ponieważ ma wyświetlacz to na bieżąco zobaczymy wychylenia wiązki i różnice wysokości, a uwierzcie bardzo przyspiesza to pracę. Reasumując jest to profesjonalne, wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie do realizacji prac wewnątrz pomieszczeń z bardzo dobrze widoczną wiązką lasera, jak i do pracy na otwartych przestrzeniach. Urządzenie jak większość teraz wytwarzanych urządzeń, jest przyjacielski użytkownikowi, dzięki intuicyjnemu interfejsowi, bez trudu się go ustawia oraz przenosi (poręczne uchwyty) i zapewnia zdalną obsługę za pomocą pilota.
To tyle. Dziękuje za uwagę i do następnego razu.

Copyright © 2023. Warsztat Technika  Rights Reserved.